Sambata, 6 Iunie 2026
12 Octombrie 2011 | SPORT | Vizualizari: 1111
Un arbitru de 17 ani, bătut cu bestialitate în liga a cincea
articol

Un arbitru din liga a cincea a fost bătut cu bestialitate de către jucătorii echipei Gloria Frumuşica. Victima are 17 ani şi se află abia la începutul carierei. Adolescentul arbitra meciul dintre Gloria...

Mai multe pe www.antena3.ro

Cuvinte cheie:

     
     

Articole recomandate:

Poza Articol Delia a primit cadou o traistă tradițională la audițiile ”iUmor”
Poza Articol Muzeu interactiv, în aer liber, dedicat Centenarului Marii Uniri
Poza Articol Ana Maria Gheorghe: „Fac curat, iau comenzi, debarasez, mă pot numi omul-orchestră”
Poza Articol Prețuri mici, hoteluri renovate, plaje curate. Așa începe lecția bulgărească în turism - VIDEO
Poza Articol Fosta primă doamnă franceză îşi lansează cartea autobiografică: "E un strigăt de dragoste şi o coborâre lentă în infern"
Poza Articol Cupa Davis: Adrian Ungur aduce Romaniei al doilea punct in meciul cu Maroc

Comentarii:

comments powered by Disqus

 Socializare



 Publicitate

Curs Valutar

Curs Valutar

 Parteneri

Hosting Servere VPS in Romania
HostVision
Copyright © 2007-2026 ASJ. All rights reserved.