![]() |
![]() |
|
![]() |
||
| 12 Octombrie 2011 | SPORT | Vizualizari: 1111 |
| Un arbitru de 17 ani, bătut cu bestialitate în liga a cincea |
|
|
Un arbitru din liga a cincea a fost bătut cu bestialitate de către jucătorii echipei Gloria Frumuşica. Victima are 17 ani şi se află abia la începutul carierei. Adolescentul arbitra meciul dintre Gloria... |
Cuvinte cheie:
| Tweet |
Articole recomandate:
|
|
Delia a primit cadou o traistă tradițională la audițiile ”iUmor” |
|
|
Muzeu interactiv, în aer liber, dedicat Centenarului Marii Uniri |
|
|
Ana Maria Gheorghe: „Fac curat, iau comenzi, debarasez, mă pot numi omul-orchestră” |
|
|
Prețuri mici, hoteluri renovate, plaje curate. Așa începe lecția bulgărească în turism - VIDEO |
|
|
Fosta primă doamnă franceză îşi lansează cartea autobiografică: "E un strigăt de dragoste şi o coborâre lentă în infern" |
|
|
Cupa Davis: Adrian Ungur aduce Romaniei al doilea punct in meciul cu Maroc |
Comentarii:
| comments powered by Disqus |