Joi, 18 Iunie 2026
19 Aprilie 2013 | TIMP LIBER | Vizualizari: 1445
Trupa F.O.X va cînta în deschiderea concertului Depeche Mode de la Bucureşti de pe Arena Naţională
articol

Trupa F.O.X a fost desemnata oficial de managementul Depeche Mode pentru a canta in deschiderea show-ului pe care Dave Gahan, Martin Gore si Andy Fletcher il vor sustine primava aceasta la Bucuresti. Prezentat de Cosmote si sustinut de Ursus si Volksbank, concertul Depeche Mode va avea loc pe 15 mai, pe Arena Nationala, fiind organizat de Emagic. Desi a fost infiintata chiar la inceputul acestui an, F.O. ...

Mai multe pe www.gsp.ro

Cuvinte cheie: Nationala, Arena, Bucuresti, Depeche, Trupa,

     
     

Articole recomandate:

Poza Articol Per Johansson revine la CSM București pentru Liga Campionilor
Poza Articol El este Denis Mihai, luptătorul de aur al României la Campionatele Europene de Lupte U23 de la București
Poza Articol Ce facem în weekend » Ora Pământului, Dance Masters în Bucureşti şi Furia Titanilor în cinematografe
Poza Articol Cu ce se ocupă această tânără frumoasă din București în timpul zilei FOTO
Poza Articol Dinamo Bucureşti a retrogradat în liga a doua pentru prima dată în istoria de 74 de ani a clubului
Poza Articol Cu cât se vinde un bilet Metallica pe site-uri neoficiale, cu o zi înaintea concertului de pe Arena Națională

Comentarii:

comments powered by Disqus

 Socializare



 Publicitate

Curs Valutar

Curs Valutar

 Parteneri

Hosting Servere VPS in Romania
HostVision
Copyright © 2007-2026 ASJ. All rights reserved.