![]() |
![]() |
|
![]() |
||
| 19 Aprilie 2013 | TIMP LIBER | Vizualizari: 1445 |
| Trupa F.O.X va cînta în deschiderea concertului Depeche Mode de la Bucureşti de pe Arena Naţională |
|
Trupa F.O.X a fost desemnata oficial de managementul Depeche Mode pentru a canta in deschiderea show-ului pe care Dave Gahan, Martin Gore si Andy Fletcher il vor sustine primava aceasta la Bucuresti. Prezentat de Cosmote si sustinut de Ursus si Volksbank, concertul Depeche Mode va avea loc pe 15 mai, pe Arena Nationala, fiind organizat de Emagic. Desi a fost infiintata chiar la inceputul acestui an, F.O. ... |
Cuvinte cheie: Nationala, Arena, Bucuresti, Depeche, Trupa,
| Tweet |
Articole recomandate:
|
|
Per Johansson revine la CSM București pentru Liga Campionilor |
|
|
El este Denis Mihai, luptătorul de aur al României la Campionatele Europene de Lupte U23 de la București |
|
|
Ce facem în weekend » Ora Pământului, Dance Masters în Bucureşti şi Furia Titanilor în cinematografe |
|
|
Cu ce se ocupă această tânără frumoasă din București în timpul zilei FOTO |
|
|
Dinamo Bucureşti a retrogradat în liga a doua pentru prima dată în istoria de 74 de ani a clubului |
|
|
Cu cât se vinde un bilet Metallica pe site-uri neoficiale, cu o zi înaintea concertului de pe Arena Națională |
Comentarii:
| comments powered by Disqus |