![]() |
![]() |
|
![]() |
||
| 10 Ianuarie 2012 | STIINTA SI TEHNOLOGIE | Vizualizari: 1017 |
| Telefonia 4G, noua vedetă la CES-2012 |
|
Deşi nu le este un eveniment dedicat, precum Mobile World Congress (Barcelona), CES-ul din Las Vegas poate fi considerat un adevărat boom al comunicaţiilor 4G. Majoritatea producătorilor de telefoane mobile au prezentat ieri terminale LTE/4G, toate fiind însă destinate pieţei din SUA, care iată o ia înaintea Europei în acestă zonă cheie a comunicaţiilor pentru următorii ani. ... |
Cuvinte cheie: Telefonia,
| Tweet |
Articole recomandate:
|
|
În curând vor fi mai multe abonamente la telefonia mobilă decât oameni pe Planetă! |
|
|
Telefonia mobilă în 2012: cu frecvenţele pe masă! |
Comentarii:
| comments powered by Disqus |