![]() |
![]() |
|
![]() |
||
| 26 Martie 2012 | TIMP LIBER | Vizualizari: 1419 |
| „Lord Of The Dance”, cel mai grandios show din istoria divertismentului revine la Bucureşti cu un spectacol nou! |
|
Pe 13 Octombrie 2012 „Lord Of The Dance” va urca pe scena Salii Palatului din Bucuresti pentru a sustine un spectacol fascinant, creat de Michael Flatley! Irlandezii au raspuns din nou invitatiei companiei Project Events si ii vor incanta si in acest an pe bucuresteni, pe data de 13 octombrie! Ei au mai fost in tara noastra si in ultimii ani, ultimele 2 turnee (din 2010 si 2011) fiind organizate tot de Project Events. ... |
Cuvinte cheie: Bucuresti, Dance,
| Tweet |
Articole recomandate:
|
|
Ce facem în weekend » Cupa României la Karate Kyokushin în Cluj, spectacol Lord of The Dance în Bucureşti, “Anonim” în cinematografe |
|
|
FC Viitorul Constanţa - Dinamo Bucureşti 1-1. Trupa lui Hagi a egalat în ultimele minute |
|
|
CSM Bucureşti - Midtjylland 29-24, în Liga Campionilor |
|
|
Steaua Bucureşti, la prima înfrângere din acest sezon |
|
|
Ce facem în weekend » Concurs snowboarding Burn the Streets la Baia Mare, Turneu Rhythm of The Dance în ţară şi ,,O săptămână cu Marilyn” în cinematografe |
|
|
Laboratorul de Control Doping din Bucureşti reacționează, după acuzaţiile Simonei Halep din interviul pentru Antena 3 CNN |
Comentarii:
| comments powered by Disqus |