![]() |
![]() |
|
![]() |
||
| 05 Octombrie 2011 | STIINTA SI TEHNOLOGIE | Vizualizari: 1402 |
| Companiilor Vodafone şi Orange le expiră licenţele de telefonie mobilă în decembrie. Legislaţia nu permite prelungirea licenţelor celor doi operatori |
|
Cadrul legal care va reglementa modalităţile de prelungire a licenţelor de telefonie mobilă pentru Vodafone România şi Orange România va fi finalizat până la expirarea acestora, respectiv la 31 decembrie 2011, a declarat preşedintele ANCOM, Cătălin Marinescu."Forma actuală a legislaţiei nu permite prelungirea licenţelor celor doi operatori, ci organizarea unei licitaţii. ... |
Cuvinte cheie: Legislatia, Orange, Vodafone, Companiilor,
| Tweet |
Articole recomandate:
|
|
Vodafone “reformează” portofoliul pentru clienţii business |
|
|
Tabletă Vodafone, de la 99 de euro |
|
|
Orange, la cumpărături şi pe piaţa din România |
|
|
Speed test de la Orange |
|
|
Personalizarea ofertelor prepay, pe un site Orange |
|
|
Aplicaţiile mobile Transport Urban şi Mersul Trenurilor, powered by Vodafone |
Comentarii:
| comments powered by Disqus |