![]() |
![]() |
|
![]() |
||
| 17 Aprilie 2012 | SPORT | Vizualizari: 1686 |
| Becali, despre achitarea în dosarul "Valiza": Am logică, am cap, am duh! Legea e Sfântă! |
|
Gigi Becali a scăpat şi de Ziua Judecăţii! Patronul Stelei a fost achitat şi îşi ia valiza cu bani înapoi. Un singur judecător a vrut să-l condamne pe Becali, dar ceilalţi doi l-au vrut liber. Şi este a doua... |
Cuvinte cheie: Sfanta, Legea, quotValizaquot, Becali,
| Tweet |
Articole recomandate:
|
|
Cluburile de pe litoral, neîncăpătoare. Cum s-au distrat tinerii în minivacanţa de Sfânta Maria - VIDEO |
|
|
Gigi Becali: La mine politica nu înseamnă biruintă, pentru că mai multă putere nici nu mai vreau |
|
|
Ce mesaj i-a trimis Gigi Becali lui Gică Hagi, după decizia TAS |
|
|
Este regulamentar să depășești prin dreapta, pe banda 1, când un șofer circulă lent pe banda 2? Amenzi pentru cei care încalcă legea |
|
|
Gigi Becali: „Am egalat cu un gol cât un campionat” |
|
|
Vești proaste pentru Becali. Ce reguli va fi nevoit să respecte în urma condamnării |
Comentarii:
| comments powered by Disqus |