![]() |
![]() |
|
![]() |
||
| 11 Noiembrie 2013 | SPORT | Vizualizari: 1548 |
| Antrenorii Octavian Bellu şi Mariana Bitang au părăsit lotul naţional de gimnastică |
|
Antrenorii Octavian Bellu şi Mariana Bitang au părăsit lotul naţional de gimnastică.Cei doi antrenori au plecat de la complexul de la Izvorani după Campionatele Mondiale de la Anvers. Aceştia condiţionează... |
Cuvinte cheie: Bitang, Mariana, Bellu, Octavian, Antrenorii,
| Tweet |
Articole recomandate:
|
|
Bitang şi Bellu infirmă că ar fi PĂRĂSIT lotul de gimnastică: Nu se pune problema plecării noastre de la lotul naţional |
|
|
Iată cât câştigă antrenorii echipelor calificate la Campionatul Mondial de Fotbal 2014 |
|
|
Mircea Lucescu a fost înmormântat cu onoruri militare la Cimitirul Bellu |
|
|
A murit Florin Grapă, unul dintre antrenorii marcanți în voleiul feminin românesc. Avea 68 de ani |
|
|
Belu şi Bitang se întorc la lotul naţional de gimnastică |
|
|
Octavian Bellu şi Mariana Bitang sunt din nou antrenorii lotului naţional de gimnastică |
Comentarii:
| comments powered by Disqus |