Vineri, 12 Iunie 2026
20 Decembrie 2011 | STIINTA SI TEHNOLOGIE | Vizualizari: 1114
AT&T renunţă la preluarea T-Mobile
articol

Grupul american AT&T şi-a retras oferta de 39 miliarde de dolari pentru divizia T-Mobile SUA a operatorului german Deutsche Telekom, cea mai mare tranzacţie anunaţă în acest an în SUA, din cauza opoziţiei autorităţilor de reglementare, transmite Reuters. Tranzacţia, considerată dificilă încă de la anunţare în luna martie, ar fi propulsat AT&T pe primul loc pe piaţa telecomunicaţiilor mobile din SUA. ...

Mai multe pe www.jurnalul.ro

Cuvinte cheie: Mobile,

     
     

Articole recomandate:

Poza Articol Mașinile care poluează mult vor fi interzise în București: Ce automobile vizează planul Primăriei Capitalei pentru reducerea emisiilor
Poza Articol Peste 600.000 de automobile germane din Europa vor fi rechemate în service
Poza Articol Încălzirea globală poate fi contracarată cu bidineaua. Măsura care echivalează cu eliminarea tuturor automobilelor din lume pentru 50 de ani
Poza Articol Apple şi Samsung intra pe piaţa de plăţi mobile din China
Poza Articol Până la 2GB pentru noua ofertă prepaid Connect Mobile
Poza Articol Pariurile sportive online, incurajate de dispozitivele mobile tot mai performante (p)

Comentarii:

comments powered by Disqus

 Socializare



 Publicitate

Curs Valutar

Curs Valutar

 Parteneri

Hosting Servere VPS in Romania
HostVision
Copyright © 2007-2026 ASJ. All rights reserved.