Joi, 23 Ianuarie 2020
29 Septembrie 2015 | SPORT | Vizualizari: 539
Surprize URIASE in Liga Campionilor. Arsenal și Chelsea au fost învinse
articol

Arsenal și Chelsea au fost învinse de Olympiakos și Porto, în timp ce Roma a pierdut în deplasarea cu BATE.Grupa E:Barcelona - Leverkusen 2-1 (Sergi Roberto 80, Suarez 82 / Papadopoulos 23) BATE - AS Roma 3-2 (...

Sursa: jurnalul

Cuvinte cheie: Chelsea, Arsenal, Campionilor, URIASE, Surprize,

Articole recomandate:

Poza Articol Tecău şi Rojer au câştigat grupa la Turneul Campionilor, după victoria în faţa francezilor Herbert/Mahut
Poza Articol Handbal feminin: CSM București a debutat cu o victorie categorică în Liga Campionilor
Poza Articol CSM Bucureşti a ratat calificarea în finala Ligii Campionilor
Poza Articol Steaua a scăpat de Legia Varşovia. Echipa poloneză, ELIMINATĂ de UEFA din Liga Campionilor!
Poza Articol "Briliantul" e bun de plată. A pierdut procesul cu Chelsea în dosarul "Cocaina"
Poza Articol Alexander Zverev a câștigat Turneul Campionilor de la Londra. Performanța vieții pentru tenismenul german VIDEO