Miercuri, 28 Octombrie 2020
23 Martie 2019 | SPORT | Vizualizari: 312
Simona Halep, victorie la proba de dublu de la Miami
articol

Simona Halep și Julia Goerges au avut parte de victoria mult dorită la proba de dublu din Miami, cu scorul 4-6, 6-1, 10-6.  Cele două le-au învins, în doar o oră și 15 minute, pe Timea Baboş şi Kristina ...

Sursa: antena3

Cuvinte cheie: Miami, Halep, Simona,

Articole recomandate:

Poza Articol Prima reacție a Simonei Halep, după ce a fost eliminată de la Australian Open: În primul set m-am simţit ca şi cum aş fi fost lovită de tren
Poza Articol Prima reacție a Simonei Halep după ce s-a calificat în finala de la Praga: ”Este un sentiment plăcut să joc finala”
Poza Articol Serena Williams, noul lider al clasamentului WTA; Pe ce loc se află Simona Halep
Poza Articol Simona Halep a avut parte de o calificare dramatică în optimi la Toronto (WTA)
Poza Articol Decizie de ULTIMĂ ORĂ luată de Simona Halep! S-a RETRAS din turneu
Poza Articol Finala de la Roland Garros. Simona Halep - Jelena Ostapenko. Letona egalează la seturi