Vineri, 24 Noiembrie 2017
14 Martie 2013 | SPORT | Vizualizari: 494
Maradona: Regele fotbalului este argentinian, acum şi Papa vine din Argentina
articol

Alegerea argentinianului Jorge Bergoglio ca Suveran Pontif a declanşat reacţii dintre cele mai interesante în rândul fotbaliştilor. Fostul campion mondial Diego Armando Maradona a fost autorul uneia dintre cele mai...

Cuvinte cheie: Argentina, Regele, Maradona,

Articole recomandate:

Poza Articol Pițurcă va anunța lotul naționalei pentru amicalul cu Argentina după derby-ul Steaua - Dinamo
Poza Articol VIDEO. Maradona, "butoiașul atomic", atac SĂLBATIC asupra fostei iubite
Poza Articol Nuntă regală în Bhutan. Regele s-a căsătorit cu o studentă de 21 de ani
Poza Articol Argentina a câştigat pentru prima oară Cupa Davis, după 3-2 în finala cu Croaţia
Poza Articol GERMANIA este CAMPIOANĂ MONDIALĂ la fotbal, după ce a învins în finală ARGENTINA cu 1-0
Poza Articol CM 2014. Argentina a învins Nigeria cu 3-2, în Grupa F a Cupei Mondiale de fotbal din Brazilia