Sambata, 23 Iunie 2018
02 Iulie 2017 | SPORT | Vizualizari: 104
Germania a CÂȘTIGAT Cupa Confederațiilor
articol

Naționala de fotbal a Germaniei a câștigat Cupa Confederațiilor, după ce a învins reprezentativa statului Chile, scor 1-0. Campioana Mondială a înscris unicul gol al partidei de astăzi...

Sursa: jurnalul

Cuvinte cheie: Confederaiilor, CASTIGAT, Germania,

Articole recomandate:

Poza Articol Proaspătă campioană mondială, Germania este noul lider în ierarhia FIFA
Poza Articol Premieră MONDIALĂ la cel mai mare concurs de Miss din SUA. Cum arată CORPUL câştigătoarei
Poza Articol Mihaela Buzărnescu a câştigat turneul de la Toyota şi a întrecut-o pe Maria Şarapova în clasamentul WTA
Poza Articol Ana Maria Calița, primele declarații după ce a devenit câștigătoarea celui de-al patrulea sezon ”iUmor”
Poza Articol GERMANIA este CAMPIOANĂ MONDIALĂ la fotbal, după ce a învins în finală ARGENTINA cu 1-0
Poza Articol Trupa G-Buzz a câştigat trofeul „România Danseazã” şi marele premiu de 30.000 de euro