Vineri, 23 August 2019
14 August 2019 | SPORT | Vizualizari: 13
CFR Cluj, calificare spectaculoasă în play-off-ul Ligii Campionilor
articol

CFR Cluj a reuşit o calificare spectaculoasă în play-off-ul Ligii Campionilor la fotbal, după ce a învins-o pe Celtic cu scorul de 4-3 (1-0), marţi seara, la Glasgow, în manşa a doua a turului al treilea pr...

Sursa: antena3

Cuvinte cheie: Campionilor, Ligii,

Articole recomandate:

Poza Articol Atletico Madrid s-a calificat după 16 penalty-uri în sferturile Ligii Campionilor
Poza Articol Şeful LPF, Dumitru Dragomir, a fost achitat în dosarul privind sediul Ligii Profesioniste de Fotbal
Poza Articol CSM București, învingătoare în finala mică jucată cu Buducnost! Medalie de bronz la această ediție a Ligii Campionilor
Poza Articol Andy Murray a câştigat în premieră Turneul Campionilor
Poza Articol FC Barcelona a câştigat Cupa Spaniei, pentru a 27-a oară, după ce a luat şi campionatul! Urmează Liga Campionilor?
Poza Articol Liga Campionilor: Juventus - Real Madrid 2-1, în prima manșă a semifinalelor